Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan képszerkesztőt,...

Tudtok olyan képszerkesztőt, amivel tudok komplett képeket csinálni?

Figyelt kérdés
A honlapomra szeretnék egyedi képeket, csak nem tudom a megfelelő képszerkesztőt hozzá!

2014. júl. 27. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gimp
2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tabaki ***** válasza:
Gimp, RealWorld Paint, Paint.NET, Hornil StylePix, Fire Alpaca, Pixia, Phoxo.
2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gimp 2-m van, de nem igazán tudom, hogy azzal, hogyan tudnék teljesen új képeket összehozni. Paint-ben is a pálcikaembernél kimerül a tudásom. Tudnátok egy kicsit részletezni, hogy Gimpem belül hogyan tudnám ezt megcsinálni?
2014. júl. 28. 08:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt szeretem. Azt hiszik, hogy a Photoshop (mert általában így hívják az összes képmanipulációs szoftvert, mintha ez egy gyűjtőnév lenne) egy varázseszköz ami a rossz képből egy kattintással jót csinál és új képeket hoz létre. Ha alapból csak pálcikaembereket tudsz rajzolni, hogyan szeretnél BÁRMILYEN eszközzel jobbat? Nem helyettesíti a tehetséget és a tudást egyik ilyen szoftver sem. Ha alapból nem tudsz rajzolni, nem fogsz tudni "komplett képeket" csinálni, semmilyen szoftverrel. Jó ég...
2014. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tabaki ***** válasza:

"csak nem tudom a megfelelő képszerkesztőt hozzá"


09:53 a szívemből beszél. Te nem képszerkesztőt nem tudsz hozzá (ezek szerint az egyik legjobb ingyenes már a birtokodban is van), hanem a tehetséged hiányzik. Tényleg nem értem, miért hiszi mindenki azt, hogy a szerszám fogja megcsinálni, amit ő nem tud. Majd a Wehánál vett szuper vídiavésővel különb Pietàt fogsz faragni, mi, mint Michelangelo a maga hitvány vasával?

Ne haragudj, de sejtelmünk sincs, hogy mit értesz egyedi képek alatt. Te magad tudod egyáltalán? Papíron megvan a vázlat? Tudás nélkül akkor is bele fogsz akadni egy csomó technikai apróságba, ha a kép a fejedben már készen van, de egy-egy konkrét problémán át tudunk segíteni, nem beszélve arról, hogy jól-rosszul, de meg fogod valósítani, ha tudod, mit akarsz -- alapszinten minden képszerkesztő kezelése nagyon egyszerű. De a valódi alapokat nem a jó program jelenti, még csak nem is a kezelésének az ismerete, hanem, hogy bármilyen eszközzel tudjál képeket létrehozni. Tanulj rajzolni, újságokból kivágott fotókból ragassz össze montázsokat, csinálj érdekes képeket a telóddal, vagy akármi olyannal foglalkozz, ami végül képet eredményez. Ha már nem az a problémád, hogy mit csinálj, hanem az, hogy hogyan, szívesen ellátlak tanáccsal, hál'Isnnek, az van nálam raklapszámra.

2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából rajzolni tudok, meg a képzőre járok, de a gépen keresztül történő rajzolás nem a profilom... Már az ötlet is megvan, sőt papírra is le van rajzolva. Csak a gépen nem tudom megvalósítani!!! Ezzel van a gond! Feltöltsem a képet?
2014. júl. 28. 13:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Digitalizáló tábla ami segíthet neked, de a használt szoftvert az sem tanulja meg használni helyetted. Ezek olyan komplex szoftverek, amelyekben komoly mélyreható ismereteket szerezni évekbe telik. Ezt nem lehet megspórolni.
2014. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tabaki ***** válasza:
A képet mindenesetre töltsd fel.
2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké!
2014. júl. 28. 14:02
 10/14 szonata ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki ilyen szinten tudjon képet készíteni született művészi adottságokkal és tanult grafikai képzettséggel kell rendelkeznie. Tehát e kettő együtt működik csak,önmagában külön kevés.
2014. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!