Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Camtasia screen recorder?

Camtasia screen recorder?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amikor felveszem a kívánt dolgot amit a számítógépen csinálok, a programban nagyon szép a kép. El is mentem a dolgot, nem lehet semmit sem állítani, aztán ha ezt mp4 be mentem, nagyyon rossz a minőség. Hogyan kell HD ben elmenteni?
2014. aug. 5. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: A felvételt követően a "filmtekercs"-re kattintva megnyílik a Camtasia studió, és ott szerkesztés után lerenderelheted a filmet. Az alábbi képen beállíthatod a kimeneti formátumot. [link]

A másik lehetőség, hogy a felvétel végén a "Save and edit" re kattintasz, majd a Windows-os ablakban a camtasia projektfájlt átállítod videó fájl-ra, és így szerkesztés nélkül, azonnal rendelkezésedre áll a videó.

[link]

Én az első verziót jobbnak tartaom, kiváltképp azért, mert így effektezni, feliratozni, zoom-olni is tudunk, és az utána lerenderelt videó tutira HD lesz. (Persze ha úgy állítottad be)

2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 2. verzió nálam eleve nem jó, mert nem tudom átállítani másra, csak a camrec van.

Az első verzió valamelyest működik, idáig úgy csináltam, ahogy te mutatod, de akkor a minőség pocsék.

Nálam a megoldás az lett, hogy a custom production settingset választom ki, és végig klikkelekm, és ezután jó a minőség.

Szóval ilyen 720-ban [link]

És ilyen amikor a customra állítom [link]

Ez így a normális?

2014. aug. 5. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző válaszod.
2014. aug. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!