Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe dreamweaver-ben lehet...

Adobe dreamweaver-ben lehet olyat ha van egy menü és vagy 60 oldal hogy ne egyesével linkelgessem össze hanem valamit benyomok és mindegyiken az történik?

Figyelt kérdés
Adobe Dreamweaver cs6-ot használok és hát ahogy említettem kb 60 oldal van amit össze kéne egymáshoz linkelgetni de ez nagyon hosszú lenne! Nincs valami megoldás ennek a felgyosítására?

2014. aug. 6. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit akarsz elérni?
2014. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy ha egy oldalon a spy menübár-ral kreált menübe 1 szer összelinklgetem az oldalakat akkor az a többin is úgy legyen! Ne kelljen minden egyes weboldalot a menüt belinkelgetnem...
2014. aug. 6. 00:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Mintha pl van ugye a backgrounk és az egy fájl, na ha abban valamit változtatok egy képszerkéztővel és nem változtatom meg a nevét akkor ugye módlul mindegyik oldalon... ezt a hasonlatot tudom felhozni... ilyesmit nem lehet a spy menübar- al?
2014. aug. 6. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az a spy menübár? ÉS miért van neked 60 oldalad? Milyen lap ez?
2014. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazság szerint elvégeztem egy nagyon szar webdizájner tanfolyamot (learn-it) és hát a családi vállalkozásunknak megígértem csinálok egyet és hát nagyon sok adat van! Főleg mivel sok településen vagyunk és azokat külön meg kell csinálni! A Spy menü bar meg amit az Insert menüpontból hívok elő! Insert --> Spry --> Spry Menu Bar
2014. aug. 6. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Légyszi írd le hogy pontosan milyen is ez az oldal (vagy oldalak) illetve tanultatok ti php-t? Mert ha webdesign, akkor az az érzésem hogy nem.
2014. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ja nem tanultunk... :( hát html és css van benne
2014. aug. 6. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor légyszi írd le pontoosan hogy milyen az oldal, mert lehet hogy előbb meg tudod tanulni php-ban leprogramozni mint megszerkeszteni a 60 oldalt.
2014. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!