Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a laptop miután...

BélaXY7 kérdése:

Miért laggol a laptop miután újra tettem a win7-et?

Figyelt kérdés
Ugyan azt a win7-et ugyan arról ugyan arra a gépre. És most ha megy egy chrome egy firefox meg mondjuk egy adobe reader már szétlaggolja magát. Előtte semmi ilyesmi nem volt. Ez miért lehet?

2014. aug. 6. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami drivert nem telepítettél, vagy 32 bites wint raktál vissza - mondjuk azt nem értem, egyszerre minek kell 2 böngésző, ezért gyanús, hogy a memóriával van a bajod.
2014. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

64es-et nem is támogatja. Nem mai.

Annyi hogy melegszik rendesen. Tegnap néztem 70 fok volt a proci. mind 2 mag.

2014. aug. 7. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
70 °C laptopnál még oké - 80 °C fölött kell elkezdeni parázni, s beszerezni mondjuk egy hűtőpadot vagy minimum felbakolni. Mondjuk nem értem, hogy milyen gép ez, hogyha van 2 magja, bírja a Win7-et, mégsem támogat 64 bites oprendszert, szerintem te valamit benéztél. Persze ha nincs benne annyi memória, akkor nem az lesz a gond, de mondjuk 1-2 giga RAM-ot ma már tényleg biztosan leterhel, ha egyszerre van nyitva két böngésző sok lappal meg még egy Adobe Reader is. Nézd meg Feladatkezelőben (Chrome alsó hangon 400 mega, Firefox 600, Adobe Reader 100 és akkor még nem is fut semmi a háttérben). Ennek ellenére ha Winreinstall előtt jó volt, most meg nem, az az esetek döntő többségében az szokott lenni, hogy nincs feltelepítve valami, ami régen is (vagy pont hogy fel van telepítve valami, ami jobban terheli a rendszert: pl. más fajta vírusírtó, kéretlen program, egyéb).
2014. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem fel. Böngésző meg driver amit leszedett a win7. Semmi egyéb. 2007es laptop. Fel akartam tenni egyszer 64est mondta hogy sorry cpu nem támogatja.
2014. aug. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!