Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Bittorentet fel lehet...

A Bittorentet fel lehet gyorsítani valahogy?

Figyelt kérdés
Mert kicsit nagyon szar a netem

2014. aug. 7. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Elő kell fizetni egy gyorsabb netre.
2014. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyors netem van, OTTHON. De most nyaralóban vagyok csak szar az idő, így szeretnék filmet nézni de mivel a neten laggol, ezért szeretnék letölteni.
2014. aug. 7. 17:49
 3/10 soccerway ***** válasza:
mi gátol meg a letöltésben?
2014. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Torrent-re gondoltam, de a letöltés se lenne gyorsabb
2014. aug. 7. 17:51
 5/10 A kérdező kommentje:
és letöltés se gátol, ha arra gondolsz hogy megtalálni a filmet, van ncore-om
2014. aug. 7. 17:52
 6/10 soccerway ***** válasza:
akkor minden ok.
2014. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt meg lehet próbálni, hogy veszel 4-5 mobilnetes sticket előfizetéssel, majd írsz egy olyan ütemezőprogramot, ami a csomagkezelést párhuzamosítja. Így 1-5 hónap munka után megsokszorozhatod a letöltési sebességedet.


Azt viszont nem értem, hogy ha tudtad hogy az Isten háta mögé mész, miért nem töltöttél le filmeket magadnak. Illetve nyaralás közben mi szükséged filmekre.

2014. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz szoftverrel javítani a hálózati gondokon. Gyanítom mobilnetet használsz nyaraláskor, az pedig természetéből adódóan (ugyanazt a közeget használjátok sok ezren) jócskán lassabb lehet, mint a vezetékes. Próbáld ki éjszakai órákban, akkor vélhetően kevesebben fognak a hálózaton lógni. Persze ne feledd a forgalomkorlátot, ha eléred a csomagban foglalt adatmennyiséget, akkor használhatatlan szintre csökkentik a sebességedet.
2014. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy már le van lassítva mert 100 megás. Csak azért tettem ezt a kérdést, mert youtubeon volt olyan vidi, emlékszem, hogy utorrent/bittorrent gyorsítása, de szar a net , így a vidit nem tudom megnézni :/ .
2014. aug. 7. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem fogod tudni meggyorsítani, ha a hálózat miatt lassú.
2014. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!