Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 leállításánál...

Windows 7 leállításánál kiadja a futó programok leállítása ott én kényszeríteni szoktam mert baromi lassú. Mivel lehetne gyorsítani a folyamatot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy miket ad ki...

Ha például úgy szoktad kikapcsolni, hogy előtte nem zárod be a programjaidat (böngésző, stb.), akkor esetleg bezárhatnád előtte...


Más ötletem az, hogy az automatikusan induló programokat szelektálod kicsit, és törölöd a listából azokat, amikre nincs szükséged. Ettől egyrészt az indítás is gyorsabb lehet, másrészt kikapcsoláskor is kevesebb programot kell bezárnia a rendszernek...

Ehhez a feladathoz a CCleaner nevű programot ajánlom...

2014. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix ***** válasza:

A futtatásba írd be: gpedit.msc

Ez megnyitja a Helyi csoportházirend szerkesztőt. Bal oldalt Számítógép konfigurációja > Felügyeleti sablonok > Rendszer > Leállítási beállítások.

Egy opció jelenik meg a jobboldalon. Ezt tiltsuk le. Azt állítja magáról nem konfigurált, de tudjuk jól, hogy nem is csinál semmit. Annyi a lényege, hogy ez a kis app mellőzi az összes leállni kívánó program bezárását! Had álljon csak le magától, tartson az bármeddig is. Ha ezt letiltottuk, azonnal bezárja a már leállni készülő vackokat.

Talán még találkozol a leállítás kényszerítésével kikapcsoláskor, de nem nagyon lesz időd rá kattintani bármire is :)

2014. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!