Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak a filmjeim...

Miért szaggatnak a filmjeim HD-ben, ha idáig nem volt gond?

Figyelt kérdés

Néztem körülbelül 5 filmet, és régen is rengeteget, a HD-t lazán viszi a gépem, tehát nem teljesítménnyel van a probléma. Megnéztem a trónok harca 1. részét HD-ben

VLC lejátszóval mkv formátumban. Tehát 1080-as videót néztem, semmi baja nem volt. Aztán elindítottam a második részt, de ahogy elindítom, hirtelen szaggat egy kicsit a "szín" tehát mintha megkeveredne egy pillanatra a szín, 1 mp-re kb, utána pedig már megy a film, de nagyonkicsit szaggat, viszont ez engem eszméletlenül zavar... Érdekes, hogy viszont amikor az első részt indítom el újra, az megint nem szaggat abszolult. Szóval nem értem... De még az sem lehet, hogy maga a rész rossz, mivel más rész is szaggat, egyedül a legelső rész nem szaggat, de az is HD 1080 pontban van. Nem értem a hiba okát... Régen 1,5 éve volt ilyesmi, és akkor minden létező HD videó szaggatott, ami le van töltve... Youtubeos videókkal semmi baj továbbra is, akár 1080-as felbontásban is. Ötlet?!



2014. aug. 8. 14:49
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Probáld meg egy másik lejátszóval, pl.: BSPlayer-el!!!

Egyszer nekem is ez volt a gond es azóta semmi ;)

Nem kell minden filmet azon nézni csak amelyik szaggat :)

Remelem tudtam segíteni.

Majd irdd meg hogy működik-e! ;)

2014. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!