Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond, miért szaggat...

Mi lehet a gond, miért szaggatnak a komolyabb játékok? Videókártya csere?

Figyelt kérdés
Asus X5DI notebookom van 3 gb ram, geforce 310m 512mb vidi kártya, intel pentium inside proci. A probléma az lenne, hogy komolyabb játékoknál nem fut szép akadásmentesen, hanem szaggat az egész játék, játszani konkrétan lehet vele meg lehet szokni, de örülnék neki ha szép zökkenőmentes élvezhető képet adna elő a játék pl: prototype 2, assassins creed brotherhood. Fps- játékokban semmi gond fut minden szép fps-en. De komolyabb pc játékokon ez nem mondható el. Gondolom a videó kártyával függ össze, ezért gondoltam kellene szerezni egy nagyobb kapacitású videókártyát. Vélemények? Segítség? Köszönöm hogy szántak az elolvasására időt, a válaszokat előrre köszönöm.

2012. nov. 26. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad. Nem egy erős VGA, de a laptop maga nem való erős játékokhoz. A VGA cseréje nem minden laptopnál lehetséges, meg ugye ott a proci, mert lehet hogy utána meg az lesz gyenge...
2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyit tudsz maga a gép. nem csak a videokártya,de a processzor se valami erős. egy notebookban elég macerás a videokártya csere, szerintem nem éri meg a ráköltött pénzt és ráerőltetett energiát. esetleg egy jobb videokártyával se nagyon javulna szerintem a dolog, elsősorban a processzor gyengesége miatt
2012. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ez a gép ennyit bír. Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 26. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb laptop nem bővíthető számottevően. Ezért írjuk, hogy játékra nem igazán valóak...
2012. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd le minimumra a grafikát. 640X480-al talán már elfogadható lesz
2012. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!