Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LoL-ban 17k RP-ből mit vegyek?

LoL-ban 17k RP-ből mit vegyek?

Figyelt kérdés
ti milyen skineket vennétek?

2014. aug. 9. 14:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
jaa :D küldj 1 mysteryt pls :DD csak 1 et xddd
2014. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de a mysteryhez 2 hétig friendnek kell lenni :D
2014. aug. 12. 18:34
 13/17 anonim ***** válasza:

Jaj barátom megmondom mit tegyél :/ Hát oldjál Jayce bácsinak skint :$ :DDDD

De viccet félretéve, igen értelmes dolog ebbe pénzt ölni.

Akinek ez tetszik, ne szólja le senki! Nekem nincs mit beleölni, nem vagyok rá büszke, de ha lenne mit, akkor sem tenném, mert van hová tenni a pénzt... Viszont aki jócskán megteheti miért ne? Inkább online verje el a pénzét, és így legyen boldog, mint hogy elmenjen és elvedelje, vagy drogra költse.

Kérdező: champet nem éri meg rp ből venni, meg se forduljon a fejedben, tudom, 30 tól alig jön IP, de napi 150 IP a first win, és még a meccsek... lassan megvan az.

Amit RP ből megéri megvenni, az csak is a Skin, és az Őrszemkinézet. Ez az ami érdekes... Másra nem éri meg.

Legfeljebb arra, hogy IP boost ot kapcsolj, az nem árt sosem, XP boost fölösleges ;)

De skint is csak arra a champ re vegyél, amelyiket sokszor használod mert tetszik is, vagy amelyikre igazán jó skinek vannak :) Bár ennyi RP ből rakhatsz magadnak 1 pár skint :D Ha lesz fölös, szivesen elfogadom Mecha Aatroxot ;) csak hülyülök ^^ de azért fogadd meg a fentiekben a tanácsom :) Akik meg leszólnak, ne figyelj oda, jobb életed van gép előtt, mint a kocsmában... GG WP :'D

2014. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ahogy látom sok lolos összejött...

Gyors kérdés: Valaki játszik westen? össze akarok hozni egy magyar ranked team-et ^^

2014. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én sajnos vettem karit Rp ből -.-"""" SAJNOS.. inkább vettem volna skint. xd akk most lenne wicked lulu m :/
2014. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elköltötted minden eladási lehetőséged? Ha még akad 1, váltsd vissza azt a vásárlást és ismét meglesz az RP :)
2014. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet én is karit veszek RP ből xD van 400, és ha feltolok 1 reget 15 re, elküldhetek róla egy leárazott 3150 es karit a nagyomra, asszem 375 vagy 395 rp ^^ Csak nem tudom megéri e :S Sok kari kellene, de nem RP zek így nem lenne rájuk skin, pedig többnyire 6300 asok, szal 975 RP minimum a skin :S Számomra lehet karit éri meg vásárolni :D

Kérdező, most javaslom a Gnar csomagot, szóval Gnar és Dínó Gnar skin :P

Illetve megveheted a Mecha csapatot, az is érdekes, vagy a Full Metalt, vagy átnézed az összes kari összes skinjét, amik a legjobban tetszenek, azt vedd ;)

2014. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!