Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ennek...

Pro Patria kérdése:

Milyen programmal lehet ennek a borítójából sík,2D-s felületű, nyomtatható képet csinálni? Photoshop, vagy bármi más?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 9. 19:46
 1/8 tabaki ***** válasza:
Photoshop, ÉS bármi más.
2014. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Azért egy picit jobban kifejthetted volna, mit akarsz. Beszkennelnéd a dobozt, vagy hogyan?
2014. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen dobozom, és nem is vásárolható. Szeretném a borítóját kinyomtatni, és használni a mostani helyett. De ehhez sík felületben kellene, hogy kinyomtathassam.
2014. aug. 10. 09:07
 4/8 tabaki ***** válasza:
Jól értem, hogy ebből a ránézeti képből szeretnéd visszanyerni a torzítatlan képet? Sajnos, ez nem fog menni. A torzítás visszacsinálható ugyan, de a rossz képminőség nem. Az apró betűs szövegek már most sem olvashatók, ezen minden szerkesztőművelet csak ront, a végén pedig még alaposan fel is kell nagyítanod, ami végképp előhozza a disznóságokat. Gondolom, nem az a célod, hogy tizenöt méterről emlékeztessen az eredetire, hanem, hogy közelről is nagyjából ugyanaz legyen.
2014. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SimkoL ***** válasza:
Talán google : red orchestra box picture :) dob egy jó párat.
2014. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tabaki: Nem kell poszter méretű, elég, ha a dobozt befedné.


SimkoL: De ezt nem. Egyedileg szerkesztette valaki. Rákerestem gugliban képkeresővel is, és nincs ilyen.

2014. aug. 11. 15:31
 7/8 tabaki ***** válasza:

Szó sem volt poszterméretről. Ennyi minőség van a képben, szerintem ez már egy gyufásdoboznak sem válna a díszére:

[link]

[link]

Ha minden igaz, ennek a két képnek az arányai kb. helyesek. Viszont nem ismerem a doboz tényleges méreteit, ezért az oldalgrafikákkal nem foglalkoztam. A visszatorzításhoz a Gimp Perspektíva-eszközét használtam.

2014. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így is _nagyon_ hálás vagyok neked. Köszönöm.
2014. aug. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!