Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a géppel?

Mi lehet a probléma a géppel?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a kb. 1 éves Acer Aspire One D270 -es gépemre a Windows 8.1 -et. Ugye mivel kis felbontású a készülék (1024x600) nem működnek rajta a metro app -ok. Arra már találtam megoldást, hogy a felbontás problémát kiküszöböljem (Display1_DownScalingSupported átállítása a regedit -be) de így egy olyan hiba lépett fel, hogy a metro app -ok kattintásra már nem dobják fel a képernyő felbontás hibát, de elsötétül a kép, majd kb. 10-15 mp után a gép automatikusan újraindul, és egy üzenettel fogad mikor újra feláll a rendszer, mégpedig, hogy a Windows egy súlyos probléma után állt helyre ...

Találkozott már valaki ilyennel?

Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?



#képernyő #display #Windows 8.1 #képernyő felbontás hiba #screen resolution
2014. aug. 10. 14:13
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nekem isvan egy hasonló problémám, nem enged semmilyen programot megnyitni, és az a gond, hogy Windows 7 nél feljebb lehetett állítani a képernyőfelbontást,de a Windows 8.1nél nem endegi... Nem megvett, egyenlőre nem aktivált Windowst használok. Nagyon sokat segítene, ha leírnád, hogy hogy küszöbölted ki a Felbontási hibát. Sajnos a te hibádon nem tudok segíteni, de nagyon megköszönnném, ha te tudnál nekem :)

2014. nov. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!