Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöröltem a winamp-ot és...

Letöröltem a winamp-ot és most semmilyen zene nem jön be! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne az én bajom , hogy le töröltem a winampot és semmilyen zene nem jön be !

Kicsit sztorizok :D :

2 hónapja VLC Media player volt és van is a gépen , de ki találtam hogy a haverom online rádiójában részt veszek.

Ezért letöltette velem a winampot és ment is! Minden zenét amit letöltöttem az nyitotta meg , előtte viszont a VLC.

Most hogy letöröltem , semmi nem nyitja meg a zenéket és a régi letöltött zenéim amit beatporton is vettem nem jönnek be és van vagy 1000Db zeném amik kellenek!

azért fordultam most hozzátok ,mert segítségeteket szeretném kérni abban:

Mit csináljak ,hogy megint a vlc nyisson meg mindent ? előre is köszönöm a válaszokat szép napot :) <3



2014. aug. 13. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az intézőben egy random mp3-ra jobb katt, "Megnyitás ezzel", ott az "Alapértelmezett program választása", kiválasztod a vlc-t. (Nem használok windowst, tehát bocsi ha nem pontosan írtam de valami ilyesmit kell keresned)
2014. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 13. 13:56
 3/6 A kérdező kommentje:
csak társítani tudom de akkor se marad meg sajnos
2014. aug. 13. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Társítás >>> Alapértelemzett program választása >>> kiválasztod a VLC-t.
2014. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jujjj rájöttem :D igazad volt csak máshol kellett keresnem :D köszönöm szépen
2014. aug. 13. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
neked is köszi #2 :))
2014. aug. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!