Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok csgo-ban rankot...

Nem tudok csgo-ban rankot lépni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sorra nyerem a meccseket és mindig első vagyok a toplistán, de nem tudok Silver 4-ről feljebb jutni.

2014. aug. 14. 01:47
1 2
 1/12 Egy ork ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi kell oda, hogy rankot lépj! Ha Silver V, Nova 1 ellen rak, akkor is nyersz? Egyébként meg babérkala felett naponta váltogathatod a rankodat :D
2014. aug. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyobbak ellen kell nyerned. (Silver elit master ként aranykalások ellen játszok sokszor).
2014. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudok nagyobb rankúak ellen játszani?
2014. aug. 14. 19:56
 4/12 Egy ork ***** válasza:
Játék mögött pontrendszer zajlik. Ha jól teljesítesz, több pontod lesz, így magasabbak ellen rak be. Vagy magasabb rangú haverokkal mész egy premade-t
2014. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem tom, hogy téged miért nem dob nagyobb szintűekhez. Engem ált. 1-2 szintel nagyobbakkal dob össze (szoktam is miatta cry olni mikor ált. 2 szintel nagyobbak és 1 botunk is van. Ez sajnos sokszor előfordul velem, hogy nagyobbakkal dob össze). De a legkönnyebben ugy birsz nagyobbak ellen menni hogy nálad nagyobb szintű haverokkal mész. Mi is így szoktuk haverokkal.
2014. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van egy Nova 1-es haverom, de ha vele megyek akkor ilyen Védelmező elit mesterekkel dob össze. :(
2014. aug. 15. 00:07
 7/12 anonim ***** válasza:
tudom. Ez szokott engem is felcseszni agyilag jóval nagyobb szintűek ellen dob össze. Ha random emberekkel megyek akkor szinte mindig van egy bot vagy egy retardált és emiatt veszítünk és én ezért is megfogadtam, hogy random emberekkel soha sem, csak akkor ha nincs más de akkor sem legyen több mint 2.
2014. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hali. Ha a saját rankod ellen mész 3-at kell megnyerned zsinórban , ha jól teljesitesz ( min 50 pont , 1,5 kd), ha nem teljesitettél jól akkor is fel lehet csak akkor 4-et kell. Ha a barátaid kisebb szintüek mint te , akkor még többet kell nyerni zsinorba , ha nagyon ranguakkal mész kevesebbet ha ugy teljesitettél mint a saját rankodon. Ha nincsenek zsinórban győzelmeid akkor is fel fog dobni egy idő után ha pl igy van hogy 2 győzelem 1 vereség mindig számolja hogy több győzelmed vagy több vereséged van-e , ha több a győzelmed már vagy 10-el felfog dobni. Én az elején egyedül mentem és ezért volt nehéz átfejlödni , mert mindig volt 2 orosz troll vagy noob , retard , akik a szar mikrofonjukkal zugtak és 5-18as statjuk volt , de aztán a barátaimmal mentem és egyből mindennap 1 rankot fejlödtem , most Master Guardian 2 vagyok.

Tudom szarul fogalmaztam , de remélem érted!

2014. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 GCDoxy válasza:
Ez tök jó mert én 15-öt nyertem 4e vagy 5öt veszítettem és semmi.
2014. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez elmagyaráz mindent nézd meg és olvasd el alaposan!

[link]

2014. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!