Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet akkor a gond, géppel?...

Davyd921 kérdése:

Mi lehet akkor a gond, géppel? Tápegység feszültség értékek között melyik értékek meg felelőek a rendes működéshez?

Figyelt kérdés

Egy idő után alvó módba kapcsol energiatakarítás szempontból, és után gép teljesen le fagyott és nem reagált semmire se.


Cooler Master 600W Thunder RS600-ACABD3 tápegységem van.



2014. aug. 9. 08:48
 1/4 levis56 ***** válasza:
Az nem biztos hogy táp probléma,lehet vírus,magas cpu hő,rendszerkarbantartás hiánya is.
2014. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vírusom nincs eredeti Avast-om van.

Malwarebytes | & Internet Security Software ez is eredeti.

CCleaner ez is be van aktiválva.

Hőmérséglet

HDD 33 C Fok

CPU 39 C Fok

1.mag 24-26 C fok között van

2 mag 24-26 C fok között van

3.mag 24-26 C fog között van


Akkor 2.Db 12 cm ventilátor van beépítve a gépbe

Rendszeres karban tartás végzek rajta mert céges a gépem.

2014. aug. 9. 12:00
 3/4 levis56 ***** válasza:
A tápot ki kell próbálni másik gépben,vagy ezt a gépet másik táppal,hogy,hogy reagál.Az alvó módot ki lehet kapcsolni. A lefagyást vírus is csinálhatja hiába van Avastod mindent az sem fog meg. Eresz rá egy on-line irtót,én a DR Web-et szoktam megfog mindent,vagy az Eset on-line is megteszi.Esetleg futtass HD Sentinelt,sajnos ezek a hibák csak így egyesével le ellenőrizve kizárásos alapon oldhatók meg,de ezen kívül lehet más hardver vagy szoftver hiba.
2014. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HDD sentinal használom HDD 4 hetes,mert azt kellet cserélni.

Kikapcsoltam alvó módot

2014. aug. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!