Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet oldani valahogy,...

Meg lehet oldani valahogy, hogy a Chrome-ban egyszerre két e-mail fiókot használjak?

Figyelt kérdés

Az összes könyvjelzőm, és youtube tevékenységem egy e-mailen van, aminek a levelezését igazából nem is használom.

Viszont most egyetem miatt a másik e-mail címemet sokkal sűrűbben kell használnom. azt mindig úgy nézem meg, hogy átlépek inkognitóba, és belépek a másik e-mailemre. És ezzel a normál chrome-ba nem kell kilépnem-belépnem-kilépnem-belépnem.

Valami egyszerű megoldás nincs erre?


2014. aug. 14. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én egyszerre 4 email címet használok,/gmail-t/ sosem lépek ki-be- ki-be.

Amikor bejelentkezem az egyikbe, alul kiírja- Fiók hozzáadása. Itt bejelentkezem a következőbe, majd ugyanezt végigcsinálom mindegyikkel. Amikor mindegyikbe bejelentkeztem, csak váltok a fiókok között. Viszont, ha bármelyikből kilépek, kiléptet az összesből. Üdv.

2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!