Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Pc-s játékot tudtok...

Ghost17 kérdése:

Milyen Pc-s játékot tudtok ajánlani egy 6-7 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nem a netes vírusoktól hemzsegőkre gondolok, rendes játékok kellenének gyorsan.

2014. aug. 15. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén: semmilyet.
2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem kéne még nagyon adni alájuk a lovat, de úgy alakult, hogy 10-12 napig alig mozdultak ki egy 4. emeleti lakásból, én is tudom, hogy nem kéne még igazán sokat gépezniük, de nem én vagyok a szüleik, ugyhogy kéne pár ötlet, amivel ellehetnek
2014. aug. 15. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban rengeteget need for speed-eztem, szóval egy próbát megér bármelyik része. A minecraftot pedig biztos szeretni fogja.
2014. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Minecraftot már megpróbáltam, nem voltak oda nagyon, de felrakom, ha akarnak játszanak, a az NFS-ek nagy rajongója vagyok és voltam, de ők nincsenek oda az autós játékokért, azért köszi szépen
2014. aug. 15. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Toy Story 3 PC

LEGO játékok valamelyik része ( Harry Potter, Indiana Jones...stb) Vicces játékok.

Ford Racing 2-3

Michael Schumaher GoKart

Forma 1

BMW M3 Challange

NFS valamelyik része


Külön ajánlom még a Pokoli szomszédok 1-2 részét. Nagyon vicces és mindkettő magyar nyelvű.

2014. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!