Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani egy fantázia...

Zetke kérdése:

Tudnátok ajánlani egy fantázia-kaland regényt egy 11 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Bármilyet ami egy 11 évesnek való (akár még alapulhat egy videójátékra is a regény)

2014. máj. 27. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Amazonkirályfi,folytatása a Pokoli éden.Díjnyertes fantasyk.

A Mars harcosai,A Mars hercegnője.

Tarzan könyvek!

2014. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tamora Pierce : A nőstényoroszlán éneke sorozat


Ha lányról van szó, akkor szerintem imádni fogja a történetet, sőt, később is el fogja olvasni, akár többször is, mert ahogy nő fel, úgy mond egyre többet a történet. Velem legalábbis ez volt, én is ennyi idősen olvastam.


Ha pedig fiúról van szó, neki is tetszhet, tekintve, hogy nem egy lányos regény, csak az a kérdés, hogy ilyen fiatalon cikinek érzi-e, hogy lány a főszereplő.

2014. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cornelia Funke: Sárkánylovasok

Tolkien: A hobbit

2014. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Narnia Krónikái, Harry Potter, A vámpír inasa.

Mind sorozat.

2014. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vámpír inasa a Rémségek cirkusza 2. része, így ne azzal kezd, egyébként pedig én egy 11 évesnek nem ajánlanám Darren Shan vámpíros könyveit, mert azért vannak benne olyan dolgok, ami még nekem is majdnem durva volt, pedig középiskolában olvastam.

De Rick Riordan Percy Jackson sorozata szerintem egy 11 évesnek is élvezhető lehet, ha érdekel a görög mitológia.

2014. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Titokfölde sorozat

és a Végtelen történet

2014. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akoca26 válasza:
Az aranyszigony, és folytatása, a Bikalovasok.
2014. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!