Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Windows 7-en a...

Hogyan tudom Windows 7-en a régebbi verziójú (6-os vagy 8-as) Internet Explorerem visszaállítani?

Figyelt kérdés

Van olyan netes program, amit muszáj használnom és csak ezeken a régebbi explorereken fut. Nem rég egy frissítéssel viszont az explorerem is frissült egy újabbra, így már nem tudok belépni abba a programba, ezért szeretném visszaállítani. Sima telepítés és rendszervisszaállítás sem csinált semmit.

Ha valaki tudja, kérem írja már le a pontos folyamatát.


A válaszokat előre is köszönöm.


2014. aug. 15. 12:41
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

A Vezérlőpult-Programok hozzáadása és törlése (vagy telepítése és eltávolítása) menüpontban nézd meg, szerepel-e az Internet Explorer. Elvileg lennie kell, mert a frissítéskor bekerül. Ha ott megvan, távolítsd el, és "előjön" az előző verzió.

Ha így nem megy, akkor innét, vagy hasonló helyről próbáld meg letölteni a 8-ast, vagy amelyik kell: [link]

Bár néha megteszi, hogy a régebbi nem akar feltelepülni, mivel újabb van fent...

Ha sikerült, szedd ki az automatikus frissítést az IE-ből, illetve a Windows frissítéseit úgy állítsd be, hogy ne legyen automatikus, hanem kérdezzen rá. Amikor az IE akar frissülni, ne engedd, be lehet jelölni, hogy többet ne kérdezzen rá.


Nekem is van egy olyan programom (egy régebbi szkennerhez), ami nem indul el, ha az IE 6-nál újabb van a gépen (pedig elvileg nem is használja, mégis). Mivel az IE-t úgysem használom semmire, "bebetonoztam" a 6-ost.

2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az az oldal amit régebbi verzióju explorer képes kinyitni linkelnél egyet ?

nekem meg olyan volt régi explorer rel nemtöltödöt be az adot oldal rendesen csak egy szürke tábla látszot mihest a legfrisebb explorer fel let telepitve minden látszot és te is fogsz igyjárni kérdezö ! Mozillával,google crome val nempróbálkoztál célod eléréséhez ?

2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

A korábbi IE verziók (főképpen a 7-es előttiek, így például a 6-os is) sok dolgot még nem ismernek, ami manapság sok honlapban használva vannak. Most nem térek rá ki, hogy mik ezek, de nélkülük nem, vagy csak hibásan működnének az adott oldalak. Ezért (jobb helyeken) szokás beépíteni egy figyelést, ami 7-esnél korábbi verziónál kiír egy figyelmeztetést. Ezért nem érdemes régi IE-t használni.

Viszont vannak olyan esetek, mint például amit én is írtam, hogy ha újabb Internet Explorer van a gépen, nem működik egy adott program. Valami ilyesmi lehet a kérdezőnél is.

2014. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!