Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a windows...

Miért csinálja ezt a windows (többi lent)?

Figyelt kérdés

Windows 7 oprnedszerről van szó eddig semmi baja nem volt minden jól ment, de 3 napja van úgy, hogy egyszerűen összeomlik váratlanul, minden driver frissítve a legújabbra a gépem adatai:

AMD FX 6300

8GB kingston 1600 Mhz RAM

Asus Radeon HD 7790 1 GB GDDR5 OC



2014. aug. 15. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi omlik össze pontosan ? és hogyan ?
2014. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kevés az adat. Mit értesz összeomlás alatt? Lefagy? Kék halál (Ha igen, mit ír)? Összevissza áll a kép, mintha összezavarodott volna?


De a legkönnyebben úgy lehet rájönni, hogy visszagondolsz arra, hogy mit tettél a gépen, azelőtt, hogy elkezdett volna összeomlani (pl. feltettél valami programot, vagy játszottál valami játékkal, amivel eddig nem, stb...)

2014. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
játékok alatt pl Bf4 leáll az egész gép semmit nem ír csak a mikor újra indítom akkor a szokásos Indítás csökkentett módban stb
2014. aug. 15. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes lenne megnézni a hőmérsékletet, lehetséges, hogy túlmelegedés miatt áll le a gép. A RealTemp például figyeli játék közben a géped hőmérsékletét, és lejegyzi egy fájlba. 85-90C felett már akadhatnak problémák.


Ha a hőmérséklet a probléma, érdemes lenne kitakarítani a gépet, elég sok port össze tud szedni már pár hónap alatt is.

2014. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jótanács ! Töröld a win 7 et le a gépröl ha van rá lehetöséged nekem volt win 7 em pár hónapig birtam vele de csak játszotam vele mikor netezésra kellet összeomlot mert sz@r az a windows.
2014. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Ez inkább hardver, vagy illesztőprogramokkal kapcsolatos hibának hangzik. Nekem hónapokig volt Windows 7 a gépemen (azután Windows 8.1-re váltottam), és a kicsit lassú indításon kívül semmi baja nem volt.

2014. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megvan a megoldás a windows az egyik frissítése miatt dobált ki állandóan (de azért persze köszi a válaszokat ja és kipucoltam a gépet)
2014. aug. 18. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt jólteted néhe nem árt kipucolni a gépet.
2014. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!