Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a szinkront...

Hogyan lehet a szinkront megváltoztatni a Tomb Raider 2013 játéknál?

Figyelt kérdés
Végre megvettem a játékot. Egy nyaraláson... Miskolcon... És a szinkron az egész játékban lengyelül van. Pedig már a nyelvet átállítottam angolra. Van rá mód, hogy a szinkron is angol legyen, vagy ez így fog maradni végleg?

2014. aug. 16. 00:46
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Steam-en is aktiváltad, vagy csak lemezről telepítetted?


A Steam kliensprogramban lehet átállítani:

https://www.youtube.com/watch?v=q83-dXL44WA

2014. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Kifelejtettem: Próbáld ki a magyarítást!

[link]

2014. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Steamen már aktiváltam. És ma reggel google segítségével meg is találtam a módját. A magyarítás pedig nem igazán érdekel... Nagyjából tudok angolul. Köszönöm a segítséget attól még!
2014. aug. 16. 19:02
 4/5 anonim válasza:

Ha megvetted, akkor a steam kliensen át tudod állítani a játék nyelvét a játék tulajdonságainál és le fogja tölteni az angol nyelvű fájlokat.


Ha nem sikerül átállítani, írj és délután pontosan leírom, hogy mit hogyan kell csinálni pontosan, csak itt nincs se steam se játék.

2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de le is írtam a válaszomban. :) De azért köszönöm!
2014. szept. 16. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!