Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani olyan program...

Tudnátok mondani olyan programot amivel rajzfilmet tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Találtam párat de elég gagyik, valami komolyabbra lenne szükségem :)

2014. aug. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolyakhoz programozói tudás kell ,nem program.
2014. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
- AutoDesk Maya. Asszem a South Parkot is ezzel csinálják, de a szoftver értéke több száz ezer Ft.
2014. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

Blender.

[link]


@Gábor_79:

Hát, ha a South Parkhoz Mayát használnak, az a világ legfölöslegesebb pénzkidobása, de te tudod.


@Kérdező:

Nem lehetett volna felsorolni, hogy mégis, melyekkel voltál elégedetlen?

2014. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
A Discovery Science-en van egy sorozat, amit egy fiatal srác vezet, a magyar címe "Filmkészítés tudománya", és ott hangzott el [link] Előtte már hallottam a programról, azért ragadt meg bennem.
2014. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Csak angolul találtam meg https://www.youtube.com/watch?v=2I8J7j-tj6c#t=494 8:14- nél a lényeg.
2014. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

@Gábor_79:

Aha, így már érthetőbb, végül is tömeggyártásról van szó, sokat segíthet a Maya sokat dicsért animációs rendszere -- meg persze a világ egyik legismertebb sorozatáról, amelynek a bevétele mellett nyilván nem tétel egy világcsúcs program beszerzése. Továbbra is fenntartom azonban a Blenderrel kapcsolatos jó véleményemet. Amire mindebből egy házi stúdióban szükség lehet, azt a Blender is tudja, ezenkívül bármilyen célra ingyenesen használható, ami nem mondható el mondjuk a Maya szintén ingyenes diákverziójáról.


Kérdező, természetesen nem kell leragadnod a South Parknál, a Blender (és természetesen a Maya meg a többi professzionális piaci program is), sokkal többet tud annál. A kérdésedből még véletlenül sem derül ki, hogy miféle rajzfilmet szeretnél, mindenesetre a fenti keresősorba írd be a "rajzfilm" szót, szerintem lesz egy-két számodra is érdekes találat.

Itt meg emlegetünk még programneveket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igazából már nem tudom mikkel próbálkoztam eddig, de most ezek jönnek :)

2014. aug. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!