Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Driverek? Akkor...

Windows 7 Driverek? Akkor ennyi volt kész?

Figyelt kérdés
Szisztok! Az lenne a kérdésem h, haverom odaadta a windows 7 telepítő cédéjét felraktam a rendszert minden simán ment príma minden aztán gondoltam fel kéne rakni a drivereket mert megszoktam már h manuálisan én szépen letöltöm és felrakom de aztán észrevettem h a C-n Van két mappa ATI és AMD névvel és abban vannak a driverek szóval nekem már nem kell felraknom őket? magának felrakta amikor feltelepítette a windows-ot? egyébként Windows 7 64-bit Home Premium

2014. aug. 16. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rámész az eszközkezelőre és nincs sehol sárga háromszög akkor mindent feltelepített.
2014. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

A AMD driver telepítői tömörítettek, ezért abba a mappába tömöríti ki magát a telepítő programot és a drivereket. De ezzel még a driver nem települ fel.


Tehát ha Windows telepítés után te egyáltalán nem telepítetté drivereket, akkor fel kell rakni.

2014. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen van sárga felkiáltó jel és akkor leszedjem a legfrissebb drivert az AMD oldaláról vagy inkább azt a drivert telepítsem ami itt van már nekem letöltve a C-n?
2014. aug. 16. 13:44
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Ha van frissebb természetesen azt érdemes felrakni.
2014. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le azt amihez sárgát (hibát) mutat.
2014. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. aug. 16. 13:50
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

"Töltsd le azt amihez sárgát (hibát) mutat."


Azért ez nem ilyen egyszerű. Pl ha nem ismeri fel a videokártyát, oda se rak a Windows 7 sárga felkiáltójelet vagy kérdőjelet. Csak kiírja, hogy szabványos grafikus adapter (vagy ilyesmi). Viszont azzal még nem fog működni se az AERO, se a játékok.

2014. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!