Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Neten hol találhatom meg a...

Neten hol találhatom meg a kész . Asm programot vagy hol gyűjti ilyen hasonlót?

Figyelt kérdés
Pl. összeadó gép megvalósítása, akasztófajáték, hanoi tornyai és még hasonlók.

2014. máj. 2. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Google sokat tudna neked segíteni.

De azt ne várd, hogy mindenre azonnal találsz egy kész asm kódot. Ha valaki megírta, és felrakta, annak örülj, de ezt ne várd el senkitől. (De egyébként majdnem biztos, hogy fogsz találni)

2014. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hol: Google-ben.


[link]

Első találaton van összeadó program.


[link]

Első találaton több tucat program van.


[link]

Első találaton ott van a Hanoi program.


Stb.

2014. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fogok találni egy tökéletes összegyűjtő oldalt. Azért szabad megkérdezni és hátha valaki tudja. :) Az is jó, hogy félig össze van gyűjtve. Egyébként google keresővel is megpróbáltam, nem sok sikerrel jártam. Azért köszi!
2014. máj. 2. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Kötprogot úgyis meg kell védeni, szval a forráskódot ígyis-úgyis kell vágnod:D
2014. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak miről beszélsz? Nem egyetemen vagyok és még nem végeztem a középsulival. Szeretnék fejleszteni magam. Csak ennyi...
2014. máj. 3. 03:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kis elszólás, hiszen ki mondta, hogy pont egyetemröl beszélek? Azért valljuk be, kötprog beadás elött 2 nappal pont kicsípni 3 példát, ami egyben kötprog is...kicsi az esély. Egy jó tanács: az embereket ne akard hülyének nézni, gyakvezérek ismerhetik a netes copy paste megoldásokat.
2014. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én viszont egyetemre járok, csomó progházi volt már, de a "kötprog" elnevezést még sose használta senki:)
2014. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyerekek, nem tudom miért kell belemenni a semmibe. Én csak ezt kértem, amit szerettem volna és gyakorolni. Semmi más! :)
2014. máj. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!