Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android operációs rendszerre...

Android operációs rendszerre kell vírusírtó vagy hasonló védelem, vagy fölöslegesen foglalná a memóriát?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mindenféle appokat telepítgetni, 3 appot leszámítva mind gyárilag telepített, netezni szoktam és telefonálni, tehát ilyen használat mellett szükséges?

Azért kérdezem, mert azt hallodtam, hogy androidra nincs sok vírus és ha nem telepítgetsz minden féle hülyeséget, akkor nem kell félned.



2014. aug. 16. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2014. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes telepíteni, mert a legtöbb a webes böngészésed is védi. Eddig is voltak androidos vírusok és a telefonok növekvő népszerűsége miatt egyre több lesz.

Nekem is van vírusirtó telefonon, nem vettem észre hogy lassított volna. Itt egy összefoglaló:

[link]

2014. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az igazán hatékony vírusírtók bizony lassítanak...

És tulajdonképpen tényleg fölösleges, a netezésből is csak olyan vírusok jöhetnek be, hogy letölti magát az apk fájl, és ha vagy olyan hülye, hogy telepíted, akkor meg is érdemled :D

Szóval szerintem senkinek sem szükséges androidra vírusírtó (kivétel a nokedlik és informatikai analfabéták)

De ha tényleg csak ennyire használod a telód, akkor neked biztos nem.

2014. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!