Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Yahoo Messengerre, hogyan...

A Yahoo Messengerre, hogyan kell a webcamerát rátelepíteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:00
 1/8 anonim válasza:

Szia

Én is yahoo messengert használok,de nem kell külön telepiteni...vagyis nekem nem kellett...megnyitod a messengert és felül van h Mesenger lenyitod megkeresed a My webcam pontot katt rá...és már kéne irja a státuszodban h View my webcam,ezt a szöveget átirhatod egy másik menüpontban...ha valakinek el akarod küldeni a kamodat akkor megnyitod azt a ablakot ahol beszélsz vele,Actions-->More actions-->Invite to view my webcam...

Remélem tudtam segiteni...:)

2010. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ráléptem arra h My webcam, és előhozott egy hibaablakot.

Most mi legyen?

2010. jan. 14. 21:13
 3/8 anonim válasza:

okézd le...:D

első voltam:)

2010. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem lehet.

pont úgy előhozza a táblázatot ahol kéne megjelenjek, de a fejem hejett ezt írja :

Action canceled

Internet Explorer was unable to link to the Web page you requested. The page might be temporarily unavailable.


--------------------------------------------------------------------------------


Please try the following:


Click the Refresh button, or try again later.


If you have visited this page previously and you want to view what has been stored on your computer, click File, and then click Work Offline.


For information about offline browsing with Internet Explorer, click the Help menu, and then click Contents and Index.



Internet Explorer

2010. jan. 15. 16:12
 5/8 anonim válasza:
Lehet lassú a neted?
2010. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

neeem

sőt

2010. jan. 15. 19:42
 7/8 anonim válasza:
Neharagudj de nem tudom,még én is megprobáltam ujra telepiteni de nekem ugyan ugy ment minden ahogy elöbb leirtam...ténleg nem tudom...amugy ha a sajátgéppe megnyitod a kamod akkor ott megy rendesen?talán telepitési hiba...tippelni tudok csak:D
2010. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ha oda lépek akk sem megy

előhoz egy hibajelentést és abbol ha kilépek ujra idul a gépem

am ezt csinálja ha valmeilyen képmappát inditok el is :S

De azért köszi :D

2010. jan. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!