Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szép napot! Egy Asus notebooko...

Szép napot! Egy Asus notebookot üzemeltetek. Hobbimból kifolyólag a notebook éjjel nappal megy. A probléma pedig az vele, hogy meg vannak nyitva a gépen programok és éjjel kilép. Mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
És mikor gondol egyet a számítógép kilép az összes programból. Általában mindig éjszaka 3 után. Már kerestem a hibanaplóban, hogy mi lehet a gond, írta, hogy Avast csinál vele valamit és letöröltem az Avastot. Jól is működött ma 03:45-ig. A számítógépen Windows 7 operációs rendszer van. Mi lehet a gond vele?
2014. aug. 19. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akkorra van beállítva az automatikus frissítés?
2014. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Hát abba még nem folytam bele. Sajnos a géptől 120 kilométerre lakok így nem tudok oda menni. Vagy 03:15-kor kapcsol ki vagy 03:45-kor. De mindig 03 órás időpont. Hol tudom megnézni hogy mikorra van bekapcsolva?
2014. aug. 19. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Energia gazdálkodást kell kikapcsolni ja meg a win frissítéseket


[link]

2014. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Teljesítménycentrikusra volt, de vissza vittem energiatakarékosra. A hibernálást felvittem 200000 percre. Hol kell kikapcsolni az automatikus frissítést?
2014. aug. 19. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Akkor kikapcsolom az automatikus frissítést, és majd úgy állítom be, hogy én döntsem el, hogy telepíteni akarom vagy sem. Gondolom így már nem fog kilépni a programokból..
2014. aug. 19. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ki kapcsolhatod
2014. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!