Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7-et Neroban udf el...

A Windows 7-et Neroban udf el írjam ki vagy simán? Nagyobb mint 2 gb.

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bootolható DVD-ként.
2014. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hogyan?
2014. aug. 19. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, inkább írd ki ezzel: [link]
2014. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ertek a nerohoz. Ennyi a kerdesem: Dvd rom udf/iso Dvd rom udf Vagy dvd rom iso? Melyik?
2014. aug. 19. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha értenél, nyílván nem lenne kérdés, máshol kell beállítani azt, hogy bootsectort is írjon rá.
2014. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Ha iso-ban van vagy valamilyen "cd-kép" formátumban akkor :


Elvileg CD-képként kell felirni.


Elibnditod a nérót, ha bejön az "Új összeállitás" ablak azt a "Mégse" gombal összezárod, majd a menűben :


CD/DVD iró - Cd-kép felirás aztán betallózod neki az iso fájlt kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nekem sima nerom van ahol megkérdezi azokat hogy dvd udf vagy sima dvd iso vagy dvd udf/iso melyikre menjek??
2014. aug. 19. 15:07
 8/11 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Olvasod/értelmezed is amit válaszolnak ?


Irtam : "Elinditod a nérót, ha bejön az "Új összeállitás" ablak azt a "Mégse" gombal összezárod, majd a menűben : "


Amiről Te beszélsz az az "Új összeállitás" ablak (ami a néro inditásakor bejön) és ahol ki lehet választani, azt, hogy cd vagy dvd-t irsz, és hogy milyet udf, adat, stb,stb.


Tehát azt az ablakot zárd be a mégsem gombal vagy az X-szel, aztán mehet a menü - cd/kép felirás.


És nekem is "sima nerom van", és ez a funkció a 6-os verziótól kezdve (de az is lehet, hogy már az előzőktől is) uggyan itt van/volt.


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen ingyenes íróval vagy a már linkelt MS W7 DVD/USB toollal már rég kiírtad volna a Windowst, nem értem minek vesződsz még a Néróval.
2014. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a programot sikerült. a nerot meg letöröltem a picsba.
2014. aug. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!