Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alaplapomhoz tudnátok driver...

Alaplapomhoz tudnátok driver linket küldeni?

Figyelt kérdés
Asrock 970 pro 3 Re2.0 t vettem, de a dvd olvasómat nem tudom felcsatlakoztatni mivel IDE csatlakozós, az alaplapon ilyen régi csatlakozó már nem található sajnos.

2014. aug. 19. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


de attól hogy felteszel minden drivert még nem lesz az alaplapon IDE csatlakozó :))

2014. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Asrock 970 pro 3 Re2.0" ezt szépen fogod bemásolod a google-ba és első találatként egy szép weboldalt dob ki ahol láss csodát a te általad vásárolt alaplap adatait vannak már csak a nehézkes dolog az hogy megtaláld hogy "download" megsúgom bal oldalt kell keresni és aztán alul meg ki kell választani az op rendszert és wooaaalaaa ott vannak a driverek már csak neked kell tudni hogy mi kell
2014. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesz rajta, de épp ezt akarom kiküszöbölni. Köszönöm, de ezt az oldalt már előtte is megtaláltam, és gondoltam olyan megoldást mutattok, ami nem olyan, hogy egyenként töltsem le és telepítsem. woooa sok laikus.
2014. aug. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!