Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dead Space 3-ban hogyan lehet...

Dead Space 3-ban hogyan lehet megszüntetni a hullák pattogását?

Figyelt kérdés
Eredetiben van meg a játék és low-on játszok rajta kb 40fps-el megy a játék.Valaki azt mondta hogy túl sok fps el fut a játék ezért bekapcsoltam a fraps-et, ekkor abba hadja de én nem tudok így játszani kevés az fps meg még annyi tárhelyem sincs. Ha magasabbra állítom a grafikát akkor meg nem fut rendesen. Videókártya driver a legfrissebb úgyhogy nem az a gond. És nem a probléma oka hanem a megoldása érdekel!

2014. aug. 19. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Milyen géped van ? Próbáltad újratelepíteni a játékot? Eredeti a játék ? Milyen irányba pattognak ? Fel-le vagy oldalra.
2014. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gerike23 válasza:
Nálam is pattognak a hullák. De az én gépemen high-on megy. Én azt olvastam hogy be kell kapcsolni a vsync-et de nekem nem segít.
2014. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyilok91 ***** válasza:
Ha pattog a hulla akkor kell még neki a szeretett még pár taposás neki és viszlát. :D
2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!