Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már megint felbasz agyilag a...

Már megint felbasz agyilag a minecraft! Fps problémák. Valaki?

Figyelt kérdés

A lényeg: Eddig a minecraft 1.6.4 Optifine nagyon faszán elfutott normal látótáv 30 fps. Minden csudi jó volt meg minden faszom. Aztán most: ugyanaz a minecraft Tyni látótávon 9 fps.... MI A FASZ? Én fáklyákkal és vasvillá val fogok a mojang háza elé menni és mindenkit rituálisan megölök ha nem fogják ezt azonnal abbahagyni. Miaz már hogy a cs go 40 fps a májnkráft meg 9el fut? Mi a szar ez?

Gondolom érzitek hogy milyen boldog vagyok.... -,-



#Minecraft #fps #Fps proglémák #A minecraft egy szar
2014. aug. 21. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
üdvözöl a java csodálatos világa.
2014. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát... érdekes.

Nem szeretem a Minecraftot (és társait) hanem inkább FPS-t játszom (pl. BF3 és BF4) de nekem átlag 1500-1700 FPS-em van.

2014. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az 1500-1700 lehetetlen. Még a 150-170 is elég soknak tűnik a bf4 esetében... nem tudom milyen géped van de valamit nagyon elnéztél. És, hát igen. Java, valahogy gondoltam hogy ez itt a ludas. Lehet valami tenni ez ellen? De észrevettem mást is. Kérem szépen, 1GB ramot használ csak a minecraftom. Pedig nekem 4 gb van beépítve. MI AZ ISTEN?
2014. aug. 21. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:

A java vm max memoriajat huzd feljebb.

Tenni nem tudsz sokat ellene, amig sok java koder ilyen trehany addig optimalizacio szempontjabol a beka segge alatt lesznek a java programok.

2014. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig tök jól futott mi történhetett?
2014. aug. 21. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Videót kérsz?
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na,kipróbáltam megint..


FlatWorldben átlag 600 FPS,normálban kb. 300-400.


Utánaolvastam,elméletileg az utóbbi pár patchben történt valami.


Mindenesetre a Java nem igazán erre lett kitalálva.

2014. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérek! ^^ Flat a wordon nekem is 2x ese az fpsem. És a probléma megoldódott egy java reinstall megoldotta fix 40 fps. Bár mindig ugrál de ez betudható a minecraftnak...
2014. szept. 25. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem flatworld volt..

Custom map volt hanem Imperial City map félkész állapotban.

2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!