Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ilyen gifet készíte...

Hogy lehet ilyen gifet készíteni ezzel a fajta átmenettel? Kerestem tutorialokat de nem igen találtam olyant ami komolyabban segített volna.

Figyelt kérdés

[link]


Milyen program kell hozzá ill. ha tudtok hozzá tutorialt azt kérlek linkeljetek, vagy részletesen magyarázzátok el. Csak a gif átmenetével van bajom, hogy mivel csináljam.



2014. aug. 22. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a képek megvannak, szemre azt mondom, az áttűnés 4 képkockáig tart. Ezeket a képkockákat az átlátszósággal elég egyszerű megcsinálni. 25-50-75-100% vagy 20-40... Aztán csak a képkockákat be kell rakni egy-egy rétegre és időzíteni. Gimppel az egészet pár perc alatt össze lehet hozni. Photoshoppal régebben csináltam hasonlót áttűnés nélkül, de hasonló elven abban is működik.
2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
crossfade
2014. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drone007 ***** válasza:

Jasc Animation Shop v3.11

Teljesen ingyenes, és nagyon jó kis gif animátor progi. Megvan már vagy 10 éves, de tudja amit kell.

Bepakolod a képeket, ráengeded az animálást (fade), ő elvégzi a többit.

Youtube-on is találsz a kezeléséhez segítséget, de viszonylag egyszerű használni.

2014. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!