Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölgettem programokat a...

Törölgettem programokat a gépről és most nincs hang rajta. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
:))))
2014. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, tudom, béna vagyok..:D segítő kommenteket írjatok legyetek szívesek.
2014. aug. 22. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
alaplapra integrált a hangkártyád?
2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

Telepítsd a hangkártya driverét.

Egyébként én is mindig meghökkenve állok a tisztogatásnak ezen formája előtt (a kérdések alapján elég sokan elkövetik), de a legparádésabb formáját az egyik haveromtól hallottam -- valamikor az ősidőkben --, aki az exék kivételével mindent törölt a gépről. Ugyebár, a többi nem program, csak a helyet foglalja...

2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

arra is kíváncsi lennék hogy törölgettél?

Mappákat csak úgy találomra?

vagy a Programok hozzáadás/eltávolítása menüponttal un-installálással?

2014. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fuu fogalmam sincs.. nem értek hozzá. Hogy tudom telepíteni a hangkártya driverét?


Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 22. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Programok hozzáadás/eltávolításnál !
2014. aug. 22. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hogy tudom telepíteni a hangkártya driverét?"

ha alaplapra integrált a hangkártyád akkor az alaplaphoz adott cd-n van rajta

Ha nem találod a cd-t akkor le tudod tölteni a hivatalos weboldalról de ahhoz meg az alaplapod pontos tipusát kell tudnod/tudnunk

2014. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nem pontosan ez volt a gondom de elmondom...lehet hogy a többieknek van igazuk.

Én egyszer véletlen kitiltottam a hangot a jó öreg ctrl+del=feladatkezelőben. Erre csak annyi hogy futtatni kell egy rundll32 fájlt a futtatás programmal. :D lehet hülyeséget mondtam de ha lenne ilyen gondod akkor erre van egy megoldásod.

2014. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!