Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re felraktam a Win8.1-et...

Win7-re felraktam a Win8.1-et és a c-men lett egy olyan mappa, hogy Windows. Old. Kitörölhetem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért lett ott egy Windows.Old mappa, mert nem megfelelően telepítetted fel a 8.1-et. Szerintem kitörölheted.
2014. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy nem megfelelően, mivel sok dolgot nem kérdezett meg amit előtte igen. Lehet ennek bármilyen - akár teljesítménybeli akár más - következménye?
2014. aug. 22. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert így még sose telepítettem gépet. Ha nem fog hibákat kiírni, akkor szerencséd van, de ha valami hiba jelentkezik, akkor az emiatt lesz.
2014. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, újrarakom rendesen, o.p. rendszer legyen már rendesen felrakva, de köszi a válaszokat, ment a zöld. :)
2014. aug. 23. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom már nem él a téma, de ha újra előfordulna akkor örülök ha segíthetek.

Igen, kitörölheted. Mint ahogy azt a neve is mutatja old azaz régi, vagyis még a win7-es fájlok találhatók meg itt ami eredetileg volt a Windows mappa, de 2 ilyen nevű mappa ugye nem lehet. Ezzel a névvel különbözteti meg.

2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a kérdés ugyan miért szerepel a "Dancsó" keresés találatai között?
2015. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!