Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Windows 8-at...

Hogyan tudom a Windows 8-at törölni?

Figyelt kérdés

Vettem egy HP 650-es laptopot windows 8 as rendszerrel.

Az a gond,hogy amikor be akarom bootolni,megkérdezi ugye ott van hogy cd-dvd boot ott rámegyek az enabledre. f10 mentés és kilépés és ugyan úgy elindul a Windows 8. 6 Windows 7 lemezzel próbálkoztam,de mindegyik ezt csinálja. Nem tudom mi lehet a baj..a dvd író ír és olvas is azzal nem lehet baj.


2014. aug. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne állítás a biosba semmit. Gyári Win8 van a gépeden, ezt másik op rendszerrel tudod leszedni. Azaz kell hozzá egy telepítő, a te esetedben gondolom a Win7. Ha DVD-n van a Win7 neked, akkor a BIOS-ban a bootnál a DVD-t rakd első helyre, és úgy nyomj egy F10et. Majd elindul a Win7 telepítő. Aztán amikor ki kell választani a partíciós, először törölj mindent ki, amit ott látsz, mert gyáriknál van külön recovery, meg driver meg minden féle partíció. Aztán ha ezeket kitörölted, csinálj új partíciót, és arra rakd fel a Win7et
2014. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ott hiaba rakom a dvd-t az első helyre. nem bootol. próbáltam.
2014. aug. 23. 14:06
 3/5 A kérdező kommentje:
ha valaki tudna az írjon facebookon: Bobos Viktor
2014. aug. 23. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
csinál képet a BIOSodról. Ha első helyen van a DVD, és nem bootol, akkor lehet a DVD rossz, vagy a lejátszód
2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem csak azt írja hogy cd-rom enabled disabled.

Ott rá megyek az enabledre de nem bootol :-/

Dvd-romot nem ír ki.

2014. aug. 24. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!