Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total commander nem enged...

Total commander nem enged nagy betűvel mappa/fájlnevet, hogyan állíthatnám ezt vissza?

Figyelt kérdés
Kisöcsémről van szó, a laptopon, TC "Beállítások -> Általános beállítások..." menüjében össze-vissza kattintgatott, ezt állította-azt állította és azóta a total commander nem enged nagy betűt se mappa se fájlnévben. Én már 2x is alaposan átnéztem azt a menüt, de fogalmam nincs, mi lehet ez a pont, ami letiltotta a nagy betűk használatát...még a c:\Windows mappa is kisbetűvel van, lecserélt mindent.

2014. aug. 23. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipp: [link]
2014. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de nem ez az, nem segített. Valamint a TC reinstallálása sem segített...
2014. aug. 24. 11:41
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap jutott eszembe, hogy általános beállítások ablakban mindent úgy rendezek, ahogy itt a PC-n van. Megoldotta a problémát.

Talán a képernyő->fájlablakban a "Hosszú fájlnevek megtartása" volt a probléma, az nem volt kipipálva. Azt hiszem, nem biztos :D

Meg mondjuk nem értem, hogy ha ez is volt a probléma, akkor az a kisbetű-nagybetűre miért vonatkozott úgy, hogy ha még akartam se tudtam létrehozni egy A.txt-t, a.txt lett belőle.

2014. aug. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!