Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a szinkronizáló központ ikonját az értesítési területről?

Figyelt kérdés
Véletlenül el kezdtem szinkronizálni egy hálózati HDD-t, de leállítottam viszont még mindig azt írja folyamatban és az ikon kint van az értesítési területen. Újraindítás se segített.

#letiltás #központ #szinkronizáló
2014. aug. 24. 14:50
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Szerintem itt megtalálod a választ:

[link]

2014. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt már én is olvastam. "Hogyan tiltható le, vagy kapcsolható ki a szinkronizáló központ?

A szinkronizáló központ nem tiltható le és nem kapcsolható ki."

De valahogy csak el lehet tüntetni azt az ikont onnan.

2014. aug. 24. 19:59
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Szinkronpartnerség megszüntetését próbáltad?

(ha próbál sziknronizálni csak van a központ listájában valami, ott le lehet állítani a futó szinkronizálást, majd kitörölve szerintem el fog tűnni az ikon is)

2014. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen van egy kapcsolat nélküli fájlok, de az tök üres mert töröltem mindet a Szinkronpartnerség megszüntetés pont szerint.
2014. aug. 24. 21:21
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Akkor marad az értesítési ikonok testreszabása:

[link]

2014. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos onnan a kis felnyíló ablakból, az óra mellett, nem lehet kivenni ikonokat. Legalábbis nem jöttem rá, hogy lehet. De akkor mindegy, így marad, végül is nem zavar sok vizet.
2014. aug. 25. 01:23
 7/7 kapokgeza válasza:

Bemész a Szinkronizáló központba, rányomsz a Kapcsolat nélküli fájlok kezelésére, ott pedig az Offline fájlok letiltása gombra. Újraindítod a gépet és kész. Visszakapcsolás: Vezérlőpult / Szinkronizáló központ

és ugyanez a gomb Offline fájlok engedélyezése névre hallgat...

2017. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!