Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videórögzítő program a...

Melyik videórögzítő program a legjobb? Fraps, Mirillis Action, vagy liteCam HD

Figyelt kérdés

Ez a piacon lévő 3 videórögzítő progi gamereknek. Egyiket se tervezem megvenni, főleg, hogy az árukból telne egy AVermedia Live Gamer HD Lite-ra, de valami még is kellene. :)

A fraps-at mindenki ismeri, és tudható, h nem a legjobbaknak tartják.

Az Action ennél már egy sokkal jobb hírű, drágább, de kevésbé ismert program, ami jó minőségű rögzítést, és számomra haszontalan utófeldolgozást ajánl.

A liteCam HD-ra a steamen találtam rá, és CSAK pozítív ajánlások vannak róla. Ez gondolom jót jelent. A fraps-nél fényévekkel jobb képminőséget ad, de még okos is.


Az én választásom biztos nem a Fraps lenne, viszont kikérem a ti véleményeteket, hogy melyik a szerintetek legjobb. Egy erőgépre lesznek, úgyhogy nem hiszem, h a rendszerkövetelmények gondot jelentenének, a lényeg, hogy 60 FPS-sel stabilan HD-ban rögzítsen.



2014. aug. 27. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Action jó program, de ha Nvidia kártyád van, akkor a ShadowPlay is jó.
2014. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a kártyám AMD-s. :(

Azután 2 héttel hallottam a ShadowPlay-ről, miután megvettem az AMD-set. Ha előbb hallok róla Nvidia-s lett volna 100%

2014. aug. 27. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Nvidia kártyám van, viszont nem tudom használni a ShadowPlayt, mert minimum i3 kell hozzá nekem meg pentium g3420 van :P
2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az újabb Amd-kben is van ugyan ez a felvevő, csak nem tudom hogy hívják. :)
2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!