Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videó vágó...

Melyik a legjobb videó vágó program?

Figyelt kérdés
A Sony Vegasról meg az after efectröl hallotam, eddig, de melyiket könnyeb kezelni,melyik a jobb?

#Sony Vegas #after efect
2014. aug. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az after effects az inkább effektező program. Az Adobe Premiere az, ami az egyik legjobb videóvágó a világon.
2014. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sony vegast sokkal könnyebb kezelni. A sony amatőröknek készült, arra tökéletes, az adobe jobb csak mire megtanulod használni az nem két nap..
2014. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:
33%
Ez így értelmetlenség. Csak így általánosságban, hogy "legjobb", nem létezik. Tényleg a tanulásra való restség az egyetlen szempontod? Movie Maker.
2014. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb, csak adott funkciók szerint lehet rangsorolni, hogy X szoftver alkalmasabb a konkrét feladatra, mint Y szoftver. A vegast sokan kedvelik, de pl. az én munkáimhoz nem a legcélszerűbb.
2014. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őőőő csak mondom, hogy az adobe premiere-t ismereteim szerint a top 5-ben benne van. Széles körben használják. Az rtl klub is használja, de hogy valami nagyobbat is mondjak, holywood-i filmekhez is alkalmazzák. Szerintem nem azért, mert rossz program, vagy mert keveset tud.


Az hogy mi a legjobb, legrosszabb relatív. Ez egy szubjektív vélemény volt, az enyém. Nem gondoltam, hogy el kell magyarázni. #1 voltam.

2014. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényeg hogy itthon megtudjam tanulni, ezek szerint erre a sony vegas lenne a legalkalmasab.
2014. aug. 28. 13:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg melyik verzióját tudnátok ajánlani ?
2014. aug. 28. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A 13-asat tudom ajánlani. A 12-es nekem valamiért fagy a render végén az esetek 50%-ában.

Amúgy valóban nincs olyan, hogy legjobb, aki igazi vágó, vagyis egész estés videókat vág, általában Aviddel dolgozik, mert az az ipari standard, de azt is szidják, mint a bokrot, aki Mac-mániás, az Final Cuttal dolgozik, de azt is szidják, mint a bokrot, Premiere-t is szoktak használni, de azt még én is szidom, mint a bokrot, a Vegas valamiért nem számít profi cuccnak, pedig zseniális, de azzal is van gond gazdagon, én azt használnom, mert egyszerű és gyors, ezen kívül még az Ediust szokták eröltetni, de annak meg még gyerekbetegségei vannak.

2014. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem a legjobb, de ajánlom az AVS video editor-t, a VideoPad-ot.

A videopad 200 mb-n belül van.

az AVS nem xd

Amit nem javaslok:

Movie Maker

2017. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!