Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy zene kezelő programot...

Egy zene kezelő programot (DJ) programot keresek aminek van pár extra funkciója. Részletezem lennebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Na szóval egyik ismerősömnek lagzija lesz a hétvégén és engem kért meg, hogy úgymond legyek a "DJ". Valaki netán nem ismer olyan zene kezelő programot ami képes megjegyezni, hogy melyik számok voltak már lejátszva mondjuk az utolsó elindítás óta (hogy ne tegyem be még véletlenül se ugyanazt a számot kétszer)? A másik funkció amire szükségem lenne (nem is tudom, hogy van-e egyáltalán ilyen)az lenne, hogy van-e arra lehetőseg, hogy miközben megy egy szám addig én fülesben tudok hallgatni egy másik számot ( a célja, hogy addig keresném a következő számot)


Ha valaki ismer ilyen programot, vagy hasonlót azt kérem jelezze, nagyot segítene most rajtam. Köszi:)



2014. aug. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
lagziba már dj van? miről játszod a zenét gondolom nem lejátszórókról és kevrőről hanem pc-ről. ha laptop mindenképp kell külön hangkártya hogy hallhasd a másik zenét. ha asztali akkor nem feltétlen attól függ be tudod -e állítani a vonal jack-et bemenetinek. de amúgy egy ilyen külső hangkártya 2 ezer ft és bármikor jól jöhet :D
2014. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked egy Dj program kell. Kismillió és egy ilyen létezik. Kvázi "virtuális keverő pult". A többségük nem igényel komoly PC-t se. Egy 5.1-es hang-kártya azért kell. Például a "Native Instruments Traktor" valamelyik verziója. Van vagy 20 ha nem több. Ha csak lagzi, és nem akarsz komoly efekteket meg ilyesmi, csak az egyik számra rá akarod keverni a másikat akkor valamelyik régebbi verzió is tökéletes. De a gugli kidob egy csomót.
2014. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy a virtualdj könnyebb lenne
2014. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmi effektet, semmi keverést. Mondtam a két funkció kéne. Egy hogy lássam melyik szám volt már betéve, kettő, hogy esetleg tudjam hallgatni a következő számot headsettel.
2014. aug. 29. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát akkor csak egyik számot akarod játszani a másik után, nem akarsz még "fade"-et sem, és tudni akarod mit raktál be már? Ha ez a helyzet, akkor én a következőt tenném:


1. Fognék egy akármilyen PC-t amiben van egy hang-kártya, valamint legalább annyi szabad tárterület amin az igényelt zenék elférnek.


2. Felmásolnám a PC-re a zenéket.


3. Telepítenék a gépre egy tetszés szerinti média-lejátszó programot, valamint egy fájlkezelőt.


Mikor indul a buli, megnyitod a fájl-kezelőt és ott látod mid van. Ezzel párhuzamosan megnyitod a lejátszó programot, és a saját playlist-jébe meghívod sorban a zenéket. Így folyamatosan nyomon tudod követni mi az ami már volt, és mi az ami még nem.

2014. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!