Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinaljak letoroltem a...

Mit csinaljak letoroltem a videkartya driverjet es most csak fekete kepernyo van?

Figyelt kérdés
Windows 8.1-et hasznalok. Amd drivert kene telepiteni de az asztal helyett csak fekete kepernyo jelenik meg. Mit csinaljak?
2014. aug. 29. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld csökkentett módban elindítani a rendszert, és úgy feltelepíteni, vagy ha van az alaplapba/prociba integrált kártya, akkor abba dugd át addig a monitort.
2014. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A csokkentett modot hogy lehet elohozni?
2014. aug. 29. 18:59
 3/7 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, a 8.1-ben is az van-e, régebben a betöltéskor F8 billentyűt kellett lenyomni, és akkor választhattad.
2014. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs csokkentett mod es az alaplapi kartyara nem reagal a monitor.
2014. aug. 29. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah de van csokkentett mod beleptem de nincs elerheto netkapcsolat pedig a lan be van dugva...
2014. aug. 29. 20:07
 6/7 tabaki ***** válasza:
Szokott olyan is lenni, hogy csökkentett mód internetkapcsolattal.
2014. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amikor a catalyst telepítése megy akkor megszakad a telepítés és ezt írja ki:eszlelo illesztoprogram betoltese sikertelen. Ez mi?
2014. aug. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!