Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem számolja ki az...

Medivvh kérdése:

Miért nem számolja ki az excel az óráim? Bővebben lenn, FONTOS!

Figyelt kérdés

Excel táblázatban kell összegezni a havi óráim a munkahelyen, napról napra, hogy mennyit dolgoztam. A mellékelt táblázatban ez látszik is. Azért van egy nap 2 különböző tól-ig írva mert a közte lévő idő vagy kajaidő, vagy simán otthon vagyok. A 13. sorral lenne a problémám, ott 12 órát dolgoztam, és csak 2őt számol el, s egyszerűen nem tudok rájönni miért teszi ezt. Előre is köszönöm a válaszokat, a táblázat a következő:


data.hu/get/8005948/URES_ABRECHNUNG_1.xls



2014. aug. 29. 20:05
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A gond az "E13" és az "E14"-es cellákban van.


Jelöld ki a "D" és F" oszlopokat majd jobb egér és a menűből "Felfedés"-t válaszd (ekkor megjelenik az "E" oszlop, eltüntetése "E" oszlop kijelölése jobb egér és "Elrejtés" menűpont)


Ha megnézed az "E13" cella tartalmát a következő képletet találod benne : =(HA(C14>D14;1+D14-C14;D14-C14))*24 AZ alatta lévő sorral számol ez a hiba.


Az "E14" cella : =(HA(C15>D15;1+D15-C15;D15-C15))*24 Szintén az alatta lévő sorral számol.


Az E13 cellában a 14-ket átirod 13-ra illetve az E14-es cellában a 15-ket átirod 14-re és akkor jó lesz.


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az E oszlopban 0 van!
2014. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(Látom már segítettek (: )
2014. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, nem jutott eszembe hogy az E ben is rossz lehet a képlet.
2014. aug. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!