Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows movie maker nem...

Amanojaku kérdése:

A Windows movie maker nem képes elmenteni a filmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van 30 avi formátumú videóm, egyik sem több fél percnél, tehát harminc másodpercnél. importálom (minden videót külön gyűjteménybe rak, nem tudom, miért) szépen összevágom, összerakom, áttűnések, feliratok, zene (mp3, ugyanabból a mappából, ahonnan a többit importáltam) cím az elején, vége főcím a végén, majd, amikor elindítom a film mentését, (legjobb minőség a számítógépen való lejátszáshoz, WMV formátum, 576 Kbit/s, 320x240 képpont, 4:3 oldalarány, 25 képkocka/mp, )kiírja a figyelmeztetést, hogy a; vagy a fat32 limitjét haladja meg (csakhogy a vidi 3 perces WMV, tehát a mérete is kicsi) vagy b; nem létezik az a hely, ahová menteni szeretném (de, a hely megvan, hiszen abban egy almappában vannak az importált videók) vagy c; átneveztem, áthelyeztem a videókat (minek csináltam volna ilyet, egész idő alatt a Movie makerrel foglalkoztam), amiket előzőleg importáltam, vagy d; nincs hely a merevlemezen (több gigányi hely van azon, ahova a filmet szánom)

tehát látszólag egyik probléma sem létezik, mégsem hajlandó elmenteni. próbáltam azt is, hogy csak az egy harmadát, egy 1 percest mentenék, ami alig néhány Mb, de ugyanazt csinálja. A videókat egy jó fényképezőgép/kamerával vettem fel, ami mp4-ben ment, de hd-ben. ezeket konvertáltam avi formátumba (amivel a movie maker hajlandó foglalkozni), amit végül használni kívántam.

Tehát mi lehet a probléma? sulis feladathoz kéne, tehát szeretnék gyors, és tisztességes válaszokat. Előre is köszi, és bocs a hosszú szövegért.



2014. aug. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le Video Spint. Szinte ugyanaz, mint a maker és nem nyekeg, hogy nincs hely a lemezen, meg nem menti el a filmet időnként.
2014. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és milyen formátumot képes használni codekek nélkül?
2014. szept. 1. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:
csak mert le van töltve, és az avi formátumba konvertált videóhoz mpeg-4 codek kellene neki.
2014. szept. 1. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!