Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast Inernet Security letörlé...

Avast Inernet Security letörlése után nincs net? Többi lent.

Figyelt kérdés

Avast Internet Security letörlése után nem megy a net. Utánnanéztem és megvan, hogy mit kéne csinálnom:

- Szedjük le a tűzfalról

- Szedjük le az internethozzáféréséről


De bele se tudok lépni! Azért töröltem le. Tanács?



2014. aug. 31. 08:32
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Nem igazán tiszta a kép,de nem uninstalláltad rendesen ezért még fut a azolgáltatás de mivel a kezelőfelület törlődött kikapcsolni sem tudod.

Telepítsd vissza, majd...


beállításokban kapcsold ki a tűzfalta, fájlrendszer védelmet.

Böngésző kiegészítőkbe ha betette magát tiltsd/töröld!

Szolgáltatásokban ha tudod állítsd le majd ezek után uninstalláld!

Lehetőleg használj eltávolító programot (TotalUninstall,UninstallTool,Revo Uninstaller...)


Így sem megy akkor futtatásba írd msconfig és itt a startup (és szolgáltatásokban is tiltsd) fülön vedd ki alóla a pipát majd indítsd újra a gépet és utánna uninstalláld!

2014. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát mivel tegnap lett újrarakva a gép ezért 3 böngésző van. Az alap Expoler, az Opera, és a Chrome. Chrome -ban nincs bővítmény, már néztem. A többit megnézem.
2014. aug. 31. 08:41
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig az Msconfig -ban az Avast tűzfal szolgáltatást kikapcsoltam. Kövi?

Ha lehet részletes utasításokat, mert olyan félember vagyok a gépeknél. Értek hozzá, de szakkifejezéseket meg egyéb helyeket nem ismerek. De ez a msconfig eszembe se jutott. Köszi eddig.

2014. aug. 31. 08:46
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Lényege az egésznek hogy ne fusson a vírusírtó folyamata, mert akkor nem lehet eltávolítani.

-Msconfig kikapcsolva

-Szolgáltatásokban állítsd letiltva -ra (valószinü nem engedi leállítani)

-indítsd újra a gépet és uninstalláld.


ezek után már nem lehet akadálya annak hogy maradéktalanul eltávolítsd!


Viszont...

A windows eltávolítója sokszor félmunkát végez, ezért értdemes eltávolító programot futtatni amiket írtam azok jók...


Egyéb esetben az eltávolíthatatlan programokat (vírusokat is így lehet) következőképpen lehet eltüntetni a gépről (általános leírás):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2014. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
mégvalami: mindenek előtt azért írtam (első léépésben) azt hogy telepítsd vissza, hogy a programok telepítése törlésében megjelenjen az eltávolításhoz. Eltávolító programoknak ez sem akadály...
2014. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!