Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a torrentemnek?!

Mi baja lehet a torrentemnek?!

Figyelt kérdés
Már 1hete nem működik a uTorrent alkalmazásom, nem tolti le a torrent fájlokat, probáltam már frissiteni, ujra instaláltam, de igy se működott, letoltottem mellé a Bittorrent és az iLivid programot is, de azokon se mukodnek a torrentek, azt írják ki, hogy peereket keres, de az osszes torrentet toltik fel rendszeresen, igy nem tudom mi bajuk lehet!

2014. szept. 1. 11:54
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Ki a szolgáltatód? A szerződésben nincs kitétel a P2P kapcsolatokat illetően?
2014. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos oldalról próbálod tölteni,vagy másik oldalakkal is próbálkoztál?
2014. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
router ??
2014. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 oldalrol probáltam még csak tolteni, de a routerhez hozzá se lett nyulva, évekig ment rola, csak most 1hete lett ez a gondom :/
2014. szept. 1. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Probálj meg valamit leszedni a piratebay-ról, vagy pl: a ***** -ról, ha az megy ,akkor nem a szolgáltató tiltja, e nem is szokta, lehet hogy alacsonyaz arányod az oldalon, vagy szerverhibáik vannak, vagy nincs pon seeder stb...

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi pár helyesírási hiba lett az előző hozzászólásomba,de azért próbáld ki amit mondtam. :)
2014. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam más oldalrol letolteni, de az se megy, csak egy piros nyíl mutat lefele, az arányom jo volt a bigtorrent oldalon, de ezek szerint valami más problémám van :(
2014. szept. 1. 12:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor beállítások menü ott keresd meg a portot, amit használ az utorrent és változtasd meg lehetőleg 6000 felett legyen.
2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig nyomogassd a random portot vagy neked gondolom magyarul van, valami véletlenszerű port, amíg 6000 feletti számot nem kapsz és akkor az alkalmazás gomb és OK.
2014. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!