Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítésnél miért...

Windows 7 telepítésnél miért kezdődik előlről a telepítés amikor először indul újra a gép a telepítés közben?

Figyelt kérdés

Usb-hdd ről próbálom telepíteni a gépre, oly módon hogy az iso file tartalmár egyszerűen kibontottam a hdd egyik particiójára...a gép szépen bebútol róla elkezdi a windows fájlokat kibontani, de amint először újraendul mintha mindent elfelejtene és megin bejön a setup eleje...

laptopról van szó tönkrement a dvd olvasója..

tudom hogy lehet usb telepítőt készíteni de olyant még nem találtam nem csak pendrive val működne. Nekem csak egy sima 250gb os sata s 2,5 colos usb házas lemezem van..


2014. szept. 1. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk resi után a bios spalsh screen-nél húzd ki az usb-t, vagy állítsd át a boot sorrendet a hdd-dre.
2014. szept. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első újraindítás után már nincsen rá szüksége?
2014. szept. 1. 02:44
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs.
2014. szept. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

De van! És kérni is fogja.

Én is találkoztam már ezzel a jelenséggel, ha lemezes telepítés akkor egyszerűen vedd ki lemezt újraindulás közben, majd ha beboot -olt rakd vissza.

USB -s telepítésnél meg miest újraindul a gép azonnal lépj be a BIOS -ban és a vinyót állítsd be elsődlegesnek boot -nak. Ezt persze lehet lemezes telepítésnél is.

2014. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy a biosban a boot sorrendben a hdd van leg elől, és mikor elkezdem a telepítést akkor bedugom a pendriveot újraindítok majd boot menü ( nem biosban ) és kiválasztom a pendrive-ot telepítésnél törlöm a rendszerpartíciót meg azt a pár száz megás kis partíciót is aztán újra létrehozom a rendszerpartíciót és arra telepítem... sosem volt még a telepítéssel ilyen gondom ezen beállítások mellett
2014. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

08:13

Tévedsz.


Utolsó: Nem minden alaplapon van az a lehetőség, de igen az is egy megoldás.

2014. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Lehet igazad van, majd kipróbálom. Nekem eddig nem volt rá szükségem, hogy a telepítés vége előtt kivegyem a telepítő forrást, ezért is siklottam el felette.

Az XP első újraindítás után is kérte, ebbe biztos vagyok.

2014. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!