Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA4 online probléma!? Kérem...

GTA4 online probléma!? Kérem valaki segitsen!

Figyelt kérdés
SZiazstok megvettem a gta 4-et pc-re 5000 ft-ért ami nem kevés pénz és csak azért ,hogy tudjak átszani online..Viszont van egy kis probléma mert csomó helyre fel kell regisztrálni össze vissza ir mindent hogy mit csináljak meg ,hogy töltsem le a social club-ot vagy mit mind1 annyi ,hogy kicsit össze zavarodtam. A kérdésem az lenne ,hogy akkor most mit csináljak ,hogy tudjak gta 4 el online vagy barátommal hamachin keresztül játszani???!!! Válaszokat köszönöm.

2014. szept. 2. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha valaki tudna skype-on segiteni akkor azt nagyon megköszönném! A nevem Obersovszkyf
2014. szept. 2. 19:43
 2/6 anonim válasza:
Nem kell hamachi az eredeti gtaban van szerver készítő beépítve de csak akkor fogsz tudni haverral játszani ha neki is megvan eredetibe. A Social clubot a Steam telepíti Elvileg ha nem akkor szedd le és regisztrálj . Ezen kívül kell Games for Windows live oda szintén kell egy profil. Ezek nélkül nem lehet. Aztán elinditod a játékot eloveszed a telefont a játékban és rá mész a multiplayerre. Onnan pofon egyszerű. Kérdésed van Írj! Jó játékot
2014. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ!:D egy problémám van még ,hogy nincs olyan oldal hogy games for windows live. Vagy annál is lekel tolteni?:D Mert amikor mennék multizni akkor azt rija ,hogy nem vagyok windows live re csatlakozva.
2014. szept. 3. 14:17
 4/6 anonim válasza:
Amikor azt írja akkor lennie kell egy register opciónak vagy egy 'create account'-nak. Csinálnod kell ott is egy profilt.
2014. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor belépek a játékba arra gondolsz? Beléptem és kiadott valami Windows Lives Gamertag-et. erre az oldalra dobott. ITt mit csinaljak mert mar regisztraltam?! [link]
2014. szept. 3. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugy köszi!
2014. szept. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!