Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak Windows 8-al kapcsolatban, illetve hogy lehet hogy szinte mindenki szidja, de nálam meg minden kritika ellenkezője bizonyosodott be?

Figyelt kérdés

Nálam sokkal gyorsabb, stabilabb mint a win7, illetve ugyan olyan beállítások mellett kb fél órával tovább bírja a notebookom aksija


Nem használom a gépem csak alap dolgokra, filmezés, zenehallgatás, netezés, olvasgatás meg ilyenek.. és ezekre sokkal jobban bevált mint a win7.. nincs annyi bajom vele, lassulás fagyás meg ilyenek, ccleanert rendszeresen használok, de win7 alatt naponta kellett használnom, win8 alatt ugyan azon programok mellett ugyan olyan beállítások mellett elég hetente mert annyival gyorsabb



2014. szept. 3. 21:10
 1/4 anonim válasza:
nekem a windows 8 sokkal jobban tetszik mint a 7
2014. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és milyen tapasztalataid vannak vele kapcsolatban? tudnál írni pár példát hogy mi jobb benne mint win7-ben?



illetve írnátok példákat hogy nektek mi tetszik benne a win7-el szemben? vagy a win7-ben a win8-al szemben?

2014. szept. 3. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy úgy beszélsz róla, mintha ég és föld lenne, pedig a win8 csak egy átbuherált 7-es.


A sokkal gyorsabb max indításnál látszik, stabilabb alatt sem értem mit értenek az emberek, nekem a 7-es is atom stabil volt.


Alap dolgoknál a lassulás, fagyás már régen többet jelent mint a windows hibája.


Szemetesedésre meg ugyanolyan mind a kettő, főként hogy általában adott programok szemetelik tele a gépet, az meg rendszertől független lesz.


Én nem szidom a 8-at, de ennyi erővel ezt kiadhatták volna csempés felület nélkül is egy win7 service pack 2-ként is.


Nem mondom rossznak, de egyszerűen semmi újat nem mutat, nálam a 7 megváltás volt a Vista vagy az XP után, mert egyesítette a kettő hibáit és modernségét. Stabil, gyors, használható.


A 8-meg jött, és próbáltak vele bevezetni egy halom felesleges "újítást", meg kicsit gyomláltak a rendszeren, és megkaptuk ugyanazt újabb kiadásban. Röviden összegezve Start menü+win8=win7...

2014. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ém azt szeretem benne hogy ha mondjuk van 999999999998 mappád az asztalon ameikekben van 10 másik mappa amiben még mindig mappák vannak és mineden mappában 1 program (tuom hogy ennek 1%az esélye) és olyankor könnyebben meg lehet találni a csempés részen de ha a win8.1 et rakod fel akkor pedig az asztal jön fel alapbol és mondjuk sokkal egyszerübb meg stabilabb az egész stabil alatt azt értem hogy nem fagy le meg sokkal gyorsabb meg csak a jobb alsó sarokba leviszed az egeret és kb 2 mp-t ott tartod akkor feljön ilyen kis menü izé amit egyszerű nagyon használni
2014. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!