Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miről szól az Aliens Colonial...

Kata424 kérdése:

Miről szól az Aliens Colonial Marines?

Figyelt kérdés
Mi a története? Horror játék?

2014. szept. 4. 07:21
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:
Ismered az Aliens filmet? Na az. Jön a csúnya alien és megöl. Horror játék.
2014. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondod... Azta rohadt! Ki nem tudta?! XD! Én a játékról szerettem volna kérdezni.
2014. szept. 4. 13:01
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

te kérdezted miről szól :) de egyébként a sztori:


"A sztori is pont a csúcspontnál, a második fejezet után veszi fel a fonalat: a Sulaco négy főre zsugorodott „legénysége” (Ripley, Newt, Hicks, Bishop) elvileg már a Fiorina 161-en, a börtönplanétán szeli a szalonnát és a trappista sajtot, a galaxis békéjét őrző űr tengerészgyalogosok viszont még csak most érkeznek meg az LV-426-ról indított segélyhívásra válaszolva, hogy kiderítsék, mi is történt a kolónián.


Természetesen az események kerek négy percig, az intró időtartamáig maradnak a nyugodt jeleneteknél: a szereplők egyrészt rábukkannak a Sulacóra, a hajóra, amit a második film során az alien királynő a zsilipen át, a többiek pedig mentőkapszulák segítségével hagytak el, arról is gondoskodva, hogy ne csak egy hatalmas acéllabirintus maradjon hátra utánuk, hanem egy kiadós alien-fertőzés is, lények százaival, vagy talán ezreivel. És ha ez még nem lenne elég, rövid időn belül megjelenik a Weyland-Yutani cég néhány embere is, hogy az ördögi tervek egy új válfajával álljanak elő, háborút robbantva ki a címszereplőkkel, ripityára lőve minden egyes tengerészgyalogost."

[link]

2014. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen. Ezt szerettem volna megkérdezni. :-)
2014. szept. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!