Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne nekem egy olyan problémá...

Lenne nekem egy olyan problémám, hogy véletlenül letöröltem a gépemről a hangot! Hogyan és milyen megfelelő driver kellene hozzá, hogy müködjön újra? Hangkártyám: Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B-1] Alaplap neve FUJITSU SIEMENS D1931

Figyelt kérdés
Nem találok hozzá megfelelő drivert segitséget szeretnék kérni. Már a Realteket is letöltöttem és minden más illesztőprogramot de semmi! Amikor letöröltem véletlenül a hangot az este még letöltöttem,egy Multimédiás valamit pontosan a nevére nem emlékszem és akkor wisszajött a hang de nem szólt a hangszóró bevolt természetesen dugva megfelelően de semmi. Gondolom javitások kellettek még volna hozzá és mivel azt hittem nem müködik letöröltem és a nevére nem emlékszem. Nagyon fontos lenne ha valaki tud segiteni irjon!

2014. szept. 4. 10:45
 1/4 anonim válasza:

Nem is értem miért válaszolok, hiszen tök nem értek hozzá, de ha ez velem történik meg, azzal kezdem:

"Rendszer visszaállítása egy korábbi időpontra!"

Vagy - Vagy . . .

Nem veszítesz vele semmit.

2014. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt már probáltam,de semmi eredmény .. !
2014. szept. 4. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:


http

://

osztott.

com/

tDaf/

C-Media%20AC97%20hangk%C3%A1rtya%20Drv.zip


Sajnos másképp nem engedte elküldeni.

2014. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

próbáltad a siemens oldalán?!

[link]


Index:

[link]

2014. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!