Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vírusirtó programot...

Melyik vírusirtó programot ajánljátok? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
Olyan vírusirtó programra lenne szükségem ami nem lassítja le a gépemet...Eset és a Microsoft essential kilőve mert egyik semmit sem talál a másik (eset) meg 5óra alatt sem fejezte be a keresést ráadásul nagyon belassitotta a gépemet is...

2014. szept. 4. 17:39
 1/6 belapus ***** válasza:

Az ESET az egyik legkevésbé erőforrás-igényes.Ha ettől lelassul a géped, a többitől még inkább le fog.

Az első keresés hosszabb ideig tart, később gyorsabban végez.

Bitdefender Free, 360 Internet ( talán már Total ) Security, Panda - ezek szintén viszonylag kevés erőforrást igényelnek.

1 évig használtam az Outpost Security Suite Prot - nem éreztem lassulást, mondjuk i5-3230-as CPU-m és 6 GB RAM-om van.

2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Panda Cloud jó választás szerintem. Én 1 éve használom és elégedett vagyok vele.


[link]

2014. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem i7 2000Ghz 8GB ram-om van és mégis lassú a keresés meg úgy általba...mit javasolsz telepitsem vissza az ESET-et és várjam ki amig végez a kereséssel?
2014. szept. 4. 22:34
 4/6 belapus ***** válasza:

Egy vírusirtó telepítése után célszerű elvégezni egy teljes vizsgálatot.Ezután - elméletileg - a valós idejű védelem már biztosítja a megfelelő védelmet.Blokkolja a támadó weboldalakat.Megakadályozza fájlok letöltését, ha rosszindulatúnak ítéli azokat.

Előfordulhat persze - ha nem naprakész az adatbázis vagy nem volt bekapcsolva a valós idejű védelem -, hogy a számítógépre kerülhetnek károkozók.Emiatt a teljes vizsgálatot érdemes időnként ( pl. havonta ) megismételni.Meghatározol egy időpontot, amikor semmilyen komolyabb munkát nem végzel a gépen, és elindítod az ellenőrzést.Minél több adatot kell átvizsgálni, annál hosszabb ideig tart.

2014. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vissza telepitettem az ESET-et megvárom had végezze a dolgát mégha több órán át is tart.
2014. szept. 5. 18:21
 6/6 kvcsemmanuel ***** válasza:

Remelem hogy segit majd ez ,en ezt hasznalom,ingyenes.

[link]

2014. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!